POS

Platobný terminál

Mobilný platobný terminál na 3 mesiace ZDARMA + Internet v cene zariadenia! 

Platobný terminál

Vyberte si platobný terminál z našej ponuky!

Mobilné alebo stacionárne platobné terminály od FiskalPRO vás nesklamú. Vhodné pre každú prevádzku! Platba kartou nebola nikdy žiadanejšia – dajte svojim zákazníkom možnosť zaplatiť kartouhodinkami alebo mobilom. Naše zariadenia berú všetky druhy bežných a gastro kariet.

Výhodou mobilných platobných terminálov FiskalPRO je SIM karta dodávaná v cene zariadenia. 

  • maloobchod
  • veľkoobchod
  • distribúcia
  • kamenné a mobilné prevádzky
  • gastro-prevádzky
  • hotely
  • služby 
terminal14

Nízke transakčné poplatky

Garantujeme vám nízke transakčné poplatky za platbu kartou. Poplatky sú vypočítavané na základe obratu, no sú individuálne. Zdá sa Vám že ich mate inde vysoké? Obráťte sa na nás!

Internet ZDARMA

SIM Kartu máte od nás v prípade využívania platobných služieb úplne ZDARMA. Ideálna riešenie pre mobilné prevádzky, rozvoz a distribúciu.

Mobilné Android zariadenia

Mobilné platobné terminály sú skvelým riešením pre každú prevádzku, ktorá funguje aj s rozvozom a distribúciou. Na výber z mobilných prvotriednych zariadení s Android aplikáciou

Prepojenie na portál

Cloud FiskalPRO je dostupný pre všetky FiskalPRO zariadenia a stačí vám iba webový prehliadač! Vďaka Cloudu FiskalPRO získate kompletný prehľad o všetkých transakciách na vašich zariadeniach a možnosť efektívne nastavovať vaše cenníky a zľavy!

eKasa v rámci zariadenia

Každé naše zariadenie je možné využívať ako eKasa pokladnicu s platobným terminálom a skenerom EAN a QR kódov v rámci 1 zariadenia! Nemusíte tak mať zaplnený pult, stačí Vám jedno naše ALL in ONE zariadenie.

Skener čiarových a QR kódov

Zariadenia majú integrovaný profesionálny skener čiarových a QR kódov. Predaj tovaru je tak rýchly, efektívny a bez chýb.

Platobné terminály
do každej prevádzky

Dotykový mobilný platobný terminál alebo klasický stacionárny – to sú riešenia od FiskalPRO. Každý platobný terminál je vďaka jeho komplexnosti možné využívať aj ako eKasa pokladnicu. Zabudovaná rýchla tlačiareň vám zabezpečí efektívne vyúčtovanie zákazníkov a nepotrebujete tak žiadne iné zariadenia. 

Vyberte si z našej širokej ponuky!

FiskalPRO N3

Cena: 199 €

FiskalPRO A8

Cena: 299 €

FiskalPRO N5

Cena: čoskoro

POS N86

FiskalPRO N86

Cena: čoskoro

t2 terminál so stojanom

FiskalPRO T2

Cena: čoskoro

eKasa pokladnica
s platobný terminálom v 1 zariadení

platba kartou, hodinkami, mobilom a gastro kartami 

integrovaná termotlačiareň

SIM karta v cene zariadenia

možnosť prenájmu zariadenia 

Máte záujem o ponuku na mieru? Kontaktuje našich predajcov!

Prichádza nová
O2 eKasa

Prejdite na novú eKasu, vďaka ktorej vám dokážeme zabezpečiť spoľahlivé riešenie podkladničných systémov. Kontajte nás prostredníctvom formulára a zabezpečíme vám optimálne riešenie.