VRP

VRP s platobným terminálom

Mobilné  FiskalPRO VRP riešenia s integrovaným platobným terminálom

VRP – Virtuálna registračná pokladnica

Vyberte si zariadenie s VRP aplikáciou z našej ponuky!

Jednoduché riešenie pre každú menšiu alebo začínajúcu prevádzku v súlade s novou legislatívou.  

VRP alebo virtuálna registračná pokladnica je bezplatnou aplikáciou finančnej správy pre každého podnikateľa, ktorý má povinnosť využívať registračnú pokladnicu. Nie ste si istý, ktoré riešenie je pre vás vhodné? Prečítajte si náš článok, kde sa venujeme tejto téme. 

Je to jedna z možností eKasy – beží na mobilných zariadeniach s pripojením na internet a stačí už len pripojená externá tlačiareň pre tlač dokladov pre zákazníkov. 

Čo je však výhodou VRP na zariadeniach FiskalPRO? 

vrp

Mobilné Android zariadenia

Mobilné platobné terminály sú skvelým riešením pre každú prevádzku, ktorá funguje aj s rozvozom a distribúciou. Integrovanou súčasťou je taktiež platobný terminál a tlačiareň.

Najjednoduchší prechod na eKasu

Áno, VRP je ideálne riešenie pre novo vzniknuté a menšie prevádzky. No výhoda našich riešení je najmä jednoduchý prechod na eKasu v prípade potreby. Aplikáciu vám jednoducho zmeníme.

Prepojenie na portál

Cloud FiskalPRO je dostupný pre všetky FiskalPRO zariadenia a stačí vám iba webový prehliadač! Vďaka Cloudu FiskalPRO získate kompletný prehľad o všetkých transakciách na vašich zariadeniach a možnosť efektívne nastavovať vaše cenníky a zľavy!

Integrovaný platobný terminál

Garantujeme vám nízke transakčné poplatky za platbu kartou. Poplatky sú vypočítavané na základe obratu, no sú individuálne. Integrovaný platobný terminál si rýchlo obľúbite.

Internet ZDARMA

SIM Kartu máte od nás v prípade využívania platobných služieb úplne ZDARMA. Ideálna riešenie pre mobilné prevádzky, rozvoz a distribúciu.

Skener čiarových a QR kódov

Zariadenia majú integrovaný profesionálny skener čiarových a QR kódov. Predaj tovaru je tak rýchly, efektívny a bez chýb.

Virtuálna registračná pokladnica
do každej prevádzky

Online virtuálne pokladnice alebo VRP sú najjednoduchším a najmenej finančné náročným riešením do menších prevádzok s menším množstvom tovaru či služieb. 

Nie ste si istí, či vám postačí VRP? Prečítajte si náš článok, kde sa venujeme téme VRP.

Vyberte si z našej ponuky!

eKasa pokladnica
s platobný terminálom v 1 zariadení

platba kartou, hodinkami, mobilom a gastro kartami 

integrovaná termotlačiareň

SIM karta v cene zariadenia

možnosť prenájmu zariadenia 

Máte záujem o ponuku na mieru? Kontaktuje našich predajcov!

Prichádza nová
O2 eKasa

Prejdite na novú eKasu, vďaka ktorej vám dokážeme zabezpečiť spoľahlivé riešenie podkladničných systémov. Kontajte nás prostredníctvom formulára a zabezpečíme vám optimálne riešenie.