eKasa či VRP? To je otázka…

Tak a je to tu!
eKasa je už za dverami a vy ešte stále nemáte vhodnú pokladnicu?
Nepanikárte, ešte stále to môžete napraviť a aby sme vám uľahčili rozhodovanie, môžete si hodiť mincou!

Ale teraz vážne. Zákonná povinnosť, ktorá ukladá podnikateľom používať online pokladnicu napojenú na Finančnú správu SR bude o nejaký čas právoplatná. Vybrať si môžete z množstva eKás – od make(e)ty až po najlacnejšie riešenie na trhu, ktoré vám dá FiskalPRO!

Záleží sa však na tom, o aké riešenie prejavíte záujem. Vybrať si môžete eKasa pokladnicu alebo VRP – virtuálnu registračnú pokladnicu.

A8 virtuálne registračná pokladňa s otočným stojanom

VRP - najlacnejšie riešenie na trhu

Virtuálna registračná pokladnica – familiárne nazývaná VeRPka je bezplatná aplikácia finančnej správy pre podnikateľov, ktorí majú povinnosť používať registračné pokladnice. Túto aplikáciu si môže podnikateľ nainštalovať na svoj Android alebo iOS smartfón alebo tablet či na stolný počítač alebo laptop.

Nie je to však všetko! Na to, aby svoju VRP pokladnicu plnohodnotne využíval vo svojom kamennom alebo mobilnom obchode, potrebuje aj tlačiareň na tlač pokladničných dokladov. Podnikateľ si na tieto účely môže zabezpečiť klasickú tlačiareň alebo mini tlačiareň s napájaním na sieť alebo batériu.

Predstavte si, že by ste pri svojej práci potrebovali aj platobný terminál a dajme tomu, že aj skener čiarových kódov. Pre pevné prevádzky s väčším pokladničným miestom to veľký problém nebude. Ale teraz si predstavte, že ste taxikár, kuriér alebo obchodník v teréne či mobilnom stánku. Vo vašom aute alebo mini stánku budete potrebovať svoj mobil alebo tablet, tlačiareň, platobný terminál a ešte k tomu aj skener. Páči sa vám takáto predstava?

Nie?

Tak teraz si predstavte, že máte vo svojom aute alebo v stánku štýlovú dotykovú pokladnicu s internetom, na ktorej beží aplikácia VRP a v ktorej je navyše integrovaná tlačiareň bločkov, platobný terminál, ktorý prijíma takmer všetky typy platobných kariet a elektronických straveniek a zároveň je v zariadený integrovaný skener čiarových a QR kódov.

Čo na to poviete? Môže byť?

Ak sa vám to ešte máli, zariadenia FiskalPRO VRP vám ešte ponúkajú kompaktný a ergonomický vzhľad, jednoduché a intuitívne ovládanie, fotoaparát a zabudovanú batériu Li-ion s veľkou výdržou, vďaka ktorej môžete byť mobilný a flexibilný.

A ak by vás náhodou VRP-ka omrzela, môžete si ju „apgrejdnúť“ na plnohodnotnú eKasu, ku ktorej dostanete pokladničnú aplikáciu FiskalPRO Mobile a Cloud FiskalPRO zadarmo!

Choďte si hodiť mincu na náš eShop FiskalPRO a vyberte si najlacnejšiu pokladnicu FiskalPRO N3 VRP iba za 199 € alebo FiskalPRO A8 VRP za 299 €!

Objednať si ich môžete aj u našich predajcov v rámci celého Slovenska.

FiskalPRO N3 VRP virtuálna registračná pokladnica

Pripravili sme pre vás upgrade v súlade s legislatívou platnou od 1. 7. 2022

Finančná správa pripravila aktualizáciu VRP, o ktorej vás budeme aktuálne informovať.