eKasa FiskalPRO – Evolúcia vášho pokladničného miesta

Je pre vás pojem eKasa alebo online pokladnica neznámou? 

Alebo sa už nejaký piatok pohybujete v obchode a s pokladnicami už máte čo-to prežité?

Značka FiskalPRO funguje na trhu s pokladničnými systémami už niekoľko rokov. Svojim zákazníkom poskytujeme služby v oblasti dodávky komplexných pokladničných riešení.
 
Ak sa povie eKasa FiskalPRO, myslí sa tým „evolúcia pokladničného miesta“. Najprv to bola kasa, potom pokladňa, registračná pokladnica, ERP (elektronická registračná pokladnica) alebo fiskálna tlačiareň, prípadne pokladničný systém i POS systém (point of sale). Avšak časy sa menia a s nimi prichádzajú na trh aj nové výrazy, ako napríklad eKasa, online kasa alebo eKasa pokladnica (predtým fiskálna pokladnica). Fiskálnu tlačiareň nahradila eKasa tlačiareň a platby v hotovosti pomaly ale isto nahrádza platba kartou prostredníctvom platobného terminálu.

Všetko sú to na oko jednoduché záležitosti, ktoré dnes takmer každý pozná. Na postupný prerod týchto výrazov sme si aj my museli zvyknúť a naše produkty a služby sme museli pretransformovať nielen slovne, ale predovšetkým technologicky.

Konkurenčná výhoda eKasa FiskalPRO

A to sme my! Prinášame vám do vašich kamenných (pevných, stacionárnych) alebo mobilných prevádzok ideálne certifikované riešenia, ktoré majú oproti iným výrobcom veľkú KONKURENČNÚ VÝHODU!

Naše pokladničné riešenia v sebe zahŕňajú eKasu, eKasa tlačiareň a platobný terminál v jednom zariadení!

Okrem toho majú naše eKasa riešenia množstvo užitočných funkcií, vrátane cloudového systému FiskalPRO Cloud, ktorý je súčasťou každého zariadenia. K dispozícii máme aj mobilnú pokladničnú aplikáciu FiskalPRO MOBILE s množstvom funkcií, ktorú dodávame k vybraným typom zariadení. Vybrať si môžete dotykovú alebo tlačidlovú, mobilnú alebo stacionárnu eKasu či eKasa tlačiareň. Okrem toho našim zákazníkom ponúkame kompaktné pokladničné zostavy a cenovo dostupné zariadenia pre VRP (virtuálnu registračnú pokladnicu).

Pokladnica s terminálom vám ušetrí čas, peniaze aj pokladničné miesto!

Naše pokladničné riešenia eKasa FiskalPRO si môžete objednať a kúpiť nielen u našich obchodných a servisných partnerov po celom Slovensku, ale aj online v našom eShope.

Pripravili sme pre vás upgrade v súlade s legislatívou platnou od 1. 7. 2022

Finančná správa pripravila aktualizáciu VRP, o ktorej vás budeme aktuálne informovať.