Platobný terminál + eKasa v cene riešenia!

Ste podnikateľ alebo firma a záleží vám na vašich zákazníkoch i dodržiavaní zákonných povinností?
Aj vy patríte k podnikateľom, ktorí musia mať vo svojom kamennom alebo mobilnom obchode online pokladnicu – eKasu?
A vedeli ste, že keď si kúpite platobný terminál, môžete mať k nemu eKasu úplne zadarmo?

Pokladničné riešenia FiskalPRO už roky plnia priania obchodníkov, ktorí chcú mať po ruke cenovo dostupnú, kvalitnú a spoľahlivú registračnú pokladnicu s pridanou hodnotou. Pri našej práci sa nezaobídeme bez znalosti aktuálnych zákonov, ale ani bez sledovania moderných inteligentných technológií.

Už len málokto si vie predstaviť obchod, v ktorom by nebolo možné zaplatiť kartou. Dokonca, mnohých zákazníkov môže „absencia“ platobného terminálu v obchode od nákupu úplne odradiť.

Ak aj vy chcete byť moderným obchodníkom alebo prevádzkovateľom rôznych služieb a nechcete prísť o zákazníkov a o tržby, majte vo svojej prevádzke platobný terminál, s ktorým hneď vybavíte aj vašu zákonnú povinnosť s názvom eKasa.

FiskalPRO VX 520

Platobný terminál FiskalPRO

Na dnešný svet smart technológií a rôznych mobilných výdobytkov sme si už veľmi zvykli, a to doslova na každom kroku. Napríklad len pri takých bežných i menej bežných nákupoch sa zvykneme ponáhľať a „odbaviť“ sa pri pokladni čo najskôr.

Šikovný obchodník tieto trendy vidí, snaží sa ich riešiť a rovnako sa dokáže s každou novinkou vždy popasovať a vcítiť sa do kože zákazníka, pretože aj on sám je v rôznych situáciách zákazníkom. Každý zodpovedný podnikateľ či firma vedia, že heslo „Náš zákazník, náš pán“ nie je len suchá fráza, ale fakt, ktorý je potrebné pretaviť aj do reality.

Vašou pridanou hodnotou, ale aj konkurenčnou výhodou oproti iným obchodníkom by mal byť aj platobný terminál, vďaka ktorému poskytnete vášmu zákazníkovi rýchlu, pohodlnú a bezpečnú platbu za ponúkaný tovar alebo službu.

Zaraďte sa aj vy k smart obchodníkom a vyberte si platobný terminál FiskalPRO so skvelými transakčnými poplatkami – 0,99% alebo s podmienkami, aké máte aktuálne vo vašej banke.

eKasa v cene platobného terminálu

Online pokladnica – eKasa je slovenskou novinkou v oblasti evidencie tržieb, ktorá vstúpi do platnosti 1. januára 2020. Aby ste túto zákonnú povinnosť splnili, musíte mať vo svojej stacionárnej alebo mobilnej prevádzke online registračnú pokladnicu, ktorá bude pripojená na Finančnú správu SR.

FiskalPRO vám ponúka šikovnú alternatívu, vďaka ktorej zabijete dve muchy jednou ranou! Ak si kúpite platobný terminál FiskalPRO, eKasu k nemu dostanete úplne zadarmo! A nielen to! K dispozícii budete mať aj pripojenie na internet i eKasa tlačiareň. K vybraným modelom dostanete aj SIM kartu, Cloud FiskalPRO, Android pokladničnú aplikáciu FiskalPRO Mobile či zabudovaný skener čiarových alebo QR kódov.

eKasa už klope na dvere! Poponáhľajte sa, navštívte náš eShop a vyberte si váš platobný terminál s eKasou zadarmo.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?

Pripravili sme pre vás upgrade v súlade s legislatívou platnou od 1. 7. 2022

Finančná správa pripravila aktualizáciu VRP, o ktorej vás budeme aktuálne informovať.