Zostavy FiskalPRO – ideálne riešenie na jednom mieste

Máte veľký alebo stredne veľký kamenný obchod?
Potrebujete certifikované, spoľahlivé a kvalitné eKasa riešenie?
Vyberte si pokladničné zostavy FiskalPRO, ktoré sa perfektne hodia do vašej predajne a padnú do vášho pokladničného miesta ako uliate!

FiskalPRO rieši potreby aj pre náročnejších obchodníkov, ktorí si, okrem iného, potrpia na kvalite, ergonómii a flexibilite pokladničného miesta, ktoré má v prvom rade zjednodušiť prácu obsluhy a uľahčiť predaj zákazníkovi.

V našej ponuke nájdete nielen eKasy, eKasa tlačiarne a VRP-ky, ale aj pokladničné zostavy s platobným terminálom a tabletom alebo programovateľnou klávesnicou na jednom kompaktnom mieste.

Kompaktná zostava - FiskalPRO Orange

Model dotykovej pokladničnej zostavy FiskalPRO Orange obsahuje eKasa tlačiareň, platobný terminál a 10,1 palcový tablet s mobilnou aplikáciou FiskalPRO MOBILE. To všetko nájdete na kompaktnom, masívnom a stabilnom BASIC stojane, vďaka ktorému môžete otáčať platobný terminál od obsluhy smerom k zákazníkovi a naspäť.

K zostave FiskalPRO Orange môžete pripojiť aj externé zariadenia, ako napríklad peňažnú zásuvku, digitálnu váhu či skener čiarových kódov. Okrem toho máte k dispozícii aj FiskalPRO Cloud, ktorý vám ponúka online prehľad o vašej prevádzke a v ktorom môžete robiť všetky nastavenia, ktoré sa dostanú online do vašej eKasy.

Orange zostava

Kompaktná zostava - FiskalPRO Green

O niečo masívnejšia je pokladničná zostava FiskalPRO Green, ktorá obsahuje eKasa tlačiareň s platobným terminálom, väčším, až 12,1 palcovým tabletom s pokladničnou aplikáciou FiskalPRO MOBILE, ktorý je stabilne ukotvený na nastaviteľnom a polohovateľnom stojane TWIN.

K dotykovej zostave FiskalPRO Green môžete takisto pripojiť periférie, ako sú uvedené pri zostave Orange. 

Zostava s klávesnicou

Na rozdiel od zostáv FiskalPRO Orange a FiskalPRO Green, pre ktoré je špecifický tablet, zostava FiskalPRO VX 520 Euro obsahuje programovateľnú klávesnicu s 56 klávesmi a možnosťou zmeny ich vzhľadu.

Vďaka platobnému terminálu FiskalPRO VX 520, ktorý je bezplatnou súčasťou pokladničných zostáv, môžete ponúknuť zákazníkom pohodlný spôsob platby prostredníctvom rôznych typov platobných kariet či elektronických straveniek.

Ak potrebujete spoľahlivé eKasa riešenie, ktoré dokonale zapadne do vášho pokladničného miesta, objednajte si pokladničné zostavy: FiskalPRO OrangeFiskalPRO Green alebo FiskalPRO Euro v našom eShope alebo u niektorého z našich predajcov, ktorého nájdete vo vašom meste.

Pripravili sme pre vás upgrade v súlade s legislatívou platnou od 1. 7. 2022

Finančná správa pripravila aktualizáciu VRP, o ktorej vás budeme aktuálne informovať.