Mobilný platobný terminál je MUST HAVE tohto roku

Mobilný platobný terminál je  „povinnou“ súčasťou takmer každej prevádzky. 

Vzhľadom na pandemické opatreniam si v poslednej dobe mnoho podnikateľov uvedomuje zodpovednosť nielen voči sebe, ale aj voči svojim zákazníkom. Jednou z najdôležitejších rád, s ktorou sa aj my vo FiskalPRO stotožňujeme je totiž nosenie rúška, čisté ruky a najmä odstup od ľudí. Chránime tak nielen seba ale aj naše okolie.
 
Vrámci bezpečných platieb sú to práve bezkontaktné platby, ktoré nás pomáhajú chrániť. Platba kartou, mobilom či hodinkami sa stáva čoraz populárnejšou cestou platby nielen v obchodoch, ale aj v reštauráciach, baroch a na kúpaliskách či sezónnych trhoch.
 
Aj preto sme sa rozhodli sprístupniť toto riešenie – platobný terminál úplne ZADARMO. V prípade, že už máte eKasa pokladňu, vôbec nevadí. Náš terminál vám spojazdníme bez ohľadu na vaše súčasné zariadenie. Ak budete so zariadením spokojný, po 3 mesiacoch sa vieme dohodnúť na ďalších možnostiach.
 

Čo získate vďaka platobnému terminálu od FiskalPRO?

Vyberte si z našich platobných terminálov!

Na výber máte mobilné zariadenia FiskalPRO A8FiskalPRO N3 alebo stacionárny platobný terminál s tlačiarňou FiskalPRO VX 520

Neváhajte, reštartuje svoj biznis a vyberte si platobný terminál podľa vašich predstáv z našich produktov!

Kontaktujte našich predajcov alebo najbližšieho obchodného partnera!

Prichádza nová
O2 eKasa

Prejdite na novú eKasu, vďaka ktorej vám dokážeme zabezpečiť spoľahlivé riešenie podkladničných systémov. Kontajte nás prostredníctvom formulára a zabezpečíme vám optimálne riešenie.