Vianočna ponuka vo FiskalPRO!

Aj vo FiskalPRO sa zvianočnieva! Vianočnú náladu cítiť všade navôkol, no u nás sa nezaháľa. Čo prinesie Vianočná nádielka od FiskalPRO tento rok? 

Tento rok sme sa rozhodli trochu netradične, no s tradičnými skvelými ponukami pre každého obchodníka. Čo všetko môžete získať?
Začíname prvým adventom! Prvý decembrový týždeň sa bude niesť v znamení mobilných platobných terminálov. 

1. adventná ponuka: mobilné platobné terminály ZDARMA

Platobné terminály sú pre nás tradičnou, no tou najlepšou ponukou. Trendy sa hýbu a bezkontaktné platby sa stali medzi zákazníkmi tak populárne, že je skôr raritou nájsť prevádzku bez platobného terminálu. 

Vo FiskalPRO si uvedomujeme, ako náročné je vyhovieť zákazníkom, no chrániť sa predsa musíme, a tak predlžujeme našu už známu AKCIU na platobný terminál úplne ZDARMA! 

Máte už eKasa pokladňu od FiskalPRO?

Výhodou našich zariadení je práve to, že si jednoducho a rýchlo môžete aktivovať platobné služby na tom istom zariadení. Ak však chcete novšie, bez poplatku vám ho vymeníme! 

Nechcete do zariadenia investovať, no platobný terminál chcete vyskúšať? 

Samozrejme! Práve pre vás je táto ponuka ako šitá! Prenajmite si naše moderné, Android zariadenie a využívajte ho ako platobný terminál celé 3 mesiace zdarma. Po tomto období nám ho jednoducho vrátite, alebo za poplatok necháte. Sami uvidíte rozdiel v tržbách! 

Začínate s prevádzkou a neviete, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie? 

Vyskúšajte naše riešenie VRP s platobným terminálom v 1 zariadení! Aplikáciu od Finančnej správy vám spustíme na našom zariadení a vy viac nemusíte riešiť! Ak vám funkcionality VRP nebudú postačovať, jednoducho vám ju upgradneme na eKasa pokladnicu, a to iba za cenu CHDÚ! V tomto prípade nie je potrebná žiadna výmena alebo kúpa nového zariadenie a vy si v kľude necháte zariadenie, na ktoré ste zvyknutí. 

Čo získate vďaka platobnému terminálu od FiskalPRO?

Vyberte si z našich platobných terminálov!

Na výber máte mobilné zariadenia FiskalPRO A8FiskalPRO N3 alebo stacionárny platobný terminál s tlačiarňou FiskalPRO VX 520

Neváhajte, reštartuje svoj biznis a vyberte si platobný terminál podľa vašich predstáv z našich produktov!

Kontaktujte našich predajcov alebo najbližšieho obchodného partnera!

Pripravili sme pre vás upgrade v súlade s legislatívou platnou od 1. 7. 2022

Finančná správa pripravila aktualizáciu VRP, o ktorej vás budeme aktuálne informovať.